Kavinė - restoranas.

Kavinės prekybinės ir pokylių salės išsidėstę per du aukštus, kuiuose galima rengti banketus, furšetus, konferencijas, verslo susitikimus, organizuoti teminius vakarus. Pokylių salėje vienu metu galime priimti 70-80 svečių. Pirmame kavinės aukšte gali pietauti 30 žmonių. Antrame aukšte yra didelis balkonas, kuriame patogu šnekučiuotis, įrengta rūkymo vieta. Kiemo gilumoje yra dengta lauko terasa. joje malonu vasarą praleisti laiką ar susėsti prie šventinio stalo, vaikams įrengta žaidimo vieta.

Maistą tiekiame kaimo turizmo sodyboms, į Jūsų namus bei įstaigas.

Kavinėje siūlomas meniu atspindi lietuvių šeimoje susidariusias maitinimo tradicijas. Kiekvieną dieną siūlomi dienos pietūs susideda iš dviejų rūšių dienos sriubų ir trijų pavadinimų antro patiekalo, dažnai pagalvojame ir apie vegetarus.

Šventėms siūlome meniu pagal užsakovo pageidavimą. Tai įdarytos žuvys, krosnyje keptos mėsos, vyniotiniai, salotos. Kepsnius galima rinktis iš meniu ar užsisakyti pagal individualų receptą.

Furšetams ruošiame pyragaičius, sumuštinius, vieno kąsnio užkandėles, kurioms kepinėlius pagamina mūsų įmonės konditeriai.

Svetainę kūrė: Cometos